SARIÇAM BELEDİYESİ

2016 AVRASYA GÜZELİ BAŞKAN ULUDAĞ’I ZİYARET ETTİ

02 Şubat, 2017

2016 Avrasya Güzeli Sarıçam’dan

Başkan Uludağ’ı ziyaret etti

The Queen Of Eurasiya(Avrasya)  2016 Güzellik Yarışması’nda Türkiye’yi temsil eden ve 23 ülke finalistlerini geride bırakarak birinci seçilen Adanalı  Sibel Demiralp Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’ı ziyaret etti. Başkan Uludağ, Sibel Demiralp’ı kutlayarak, ülkemize ilk kez böyle bir yarışmada birincilik yaşatmanız nedeniyle sizi tebrik ediyorum” dedi.

Makamda gerçekleşen ve karşılıklı sohbet halinde geçen ziyarete, Yıldırım Beyazıt Mahalle Muhtarı Cengiz Tutar da katıldı. Başkan Bilal Uludağ, Avrasya Güzellik yarışmasında birinci olarak ülkemize başarı kazandıran Sibel Demiralp’ın Sarıçamlı olmasının kendilerini mutlu ettiğini söyledi. Uludağ,” Adana’ya ve ülkemize bu gururu yaşatmanız nedeniyle sizi kutluyorum. Bundan sonraki yaşamınızda da başarılar diliyorum.”dedi.

Avrasya Güzeli seçilen Sibel Demiralp ise, yarışma öncesi kendisini çok iyi hazırladığını ve kazanmasının sürpriz olmadığını ifade etti. Sibel Demiralp,” Yarışmayı kazanan ilk Türk kızı olmaktan dolayı çok mutluyum. Birinci olduğum açıklandığında heyecandan kalbim duracak sandım. Tarif edilemez bir mutluluk. Adanalı ve Sarıçamlı olmak benim için onur verici. İlginize teşekkür ederim. Sarıçam’da yapılacak ve katılabileceğim etkinlikler de yer almak isterim.” diye konuştu.

Ziyaretin ardından Belediye binasını gezen ve belediye hizmetleri ile ilgili bilgiler alan Avrasya Güzeli Sibel Demiralp, belediyeyi çok beğendiğini ifade etti. Demiralp, Başkan Bilal Uludağ`ı böyle güzel bir hizmet binasından dolayı tebrik ederek, Sarıçam`ı yapılan yenilikler nedeniyle çok iyi bulduğunu da sözlerine ekledi.

© 2022 T.C. Sarıçam Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü