SARIÇAM BELEDİYESİ

4 AYRI MAHALLEDE ASFALT VE PARKE ÇALIŞMALARINDA SONA GELİNDİ

14 Kasım, 2016

4 ayrı mahallede asfalt ve parke çalışmalarında sona gelindi

Başkan Uludağ,”Hizmette sınır tanımıyoruz”

Sarıçam Belediyesi tarafından devam ettirilen hizmet atağından bu kez de nasibini Kılıçlı, Kızılkaş, Avcılar ve Yeniyayla mahalleleri nasibini alıyor. Buralarda kısa bir süre önce başlatılan yolların asfalt ve parke çalışması yapılıyor. Çalışmaları yerinde inceleyen ve bilgi alan Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ,”Kış aylarına girdiğimiz şu günlerde havalarında uygun gitmesiyle ekiplerimiz birçok yerde çalışmalarını sürdürüyor. İlçemize hayırlı olsun.” dedi.

Asfalt ve parke çalışması yapılan yerleri gezen Belediye Başkanı Bilal Uludağ,  yapılan çalışmaları görmek amacıyla ziyaretler yaptığını belirterek,”Amacımız hizmetin bir an önce en güzel şekilde yapılarak tamamlanmasıdır. Adeta şantiye haline gelen ilçemizde asfalt sorununu büyük ölçüde tamamlamış olacağız.”diye konuştu.

Bilal Uludağ,  Kılıçlı, Kızılkaş, Avcılar ve Yeniyayla’da  muhtar ve vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı. Muhtar ve vatandaşlar Başkan Uludağ’a teşekkür ederken,” Allah sizden razı olsun. Hizmetlerden son derece memnunuz.”dediler.

Başkan Uludağ ise,”Ben ve ekibim hiçbir zaman mahalle ayırımı yapmadan ilçede acil ihtiyaç olan yerlere öncelik vererek çalışmalarımızı bir plan dahilinde yapıyoruz.  Şu ana kadar birçok yerde asfalt, kaldırım ve kilit parke çalışmaları yapıldı ve yapılmaya da devam edecek. Bizler hizmet için göreve geldik ve bununda hakkını vermek için çabalıyoruz. Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederim. Her zaman ilçemize sizlere layık olmaya çalışacağım.”şeklinde konuştu.

© 2022 T.C. Sarıçam Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü