SARIÇAM BELEDİYESİ

ASFALT HAMLESİ ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

12 Şubat, 2018

Uludağ,“ Söz verdiğimiz gibi yapıyoruz”

Sarıçam Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından sürdürülen sıcak asfalt ve kaldırım çalışmalarına aralıksız olarak devam ediliyor. Belediye Başkanı Bilal Uludağ,  söz verdikleri gibi 2018’in “Asfalt Hamle” yılı olacağını belirterek,” Planlı bir şekilde yol çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sarıçam’a yakışır yollar yapılıyor.  ”dedi.

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ,  altyapıları tamamlanan mahallelerde ve eskiden köy olan yerlerde son derece modern ve şeritli asfalt yollar yaptıklarını ifade etti. Doğalgaz,  elektrik kablolarının yer altına alınması ve altyapı çalışmaları tamamlanan merkez mahallelerde yol yapımlarına devam ettiklerini anlatarak, “Havaların elverişli olduğu günlerde yol yapım çalışmaları ekiplerimiz tarafından ara vermeden devam ediyor. Bundan böyle 2018 yılı içerisinde altyapısı tamamlanmış olan yerlerde asfaltsız yol kalmayacak.“diye konuştu.

Başkan Bilal Uludağ, şuanda İlçelerinde Ünlüce mahallesinde asfalt yol ve kaldırım çalışmalarının tamamlandığını kaydedip,“Yıldırım Beyazıt mahallelimizde de çalışmalarda sona gelindi.  Artık yaptığımız her asfaltta şerit uygulaması yapılacak. Fen işlerine bağlı yol ekiplerimiz yoğun bir tempoda çalışıyor. Amacımız Sarıçamlılara hizmet etmek. Ayrıca Buruk mahallemizin bir bölümünde ve merkez mahallelerde bozulan yollarında tamiratı sürüyor.” şeklinde konuştu.

Başkan Uludağ, incelemelerde bulunduğu Yıldırım Beyazıt mahallesinde bilgiler alırken, karşılaştığı mahalle sakinleriyle de sohbet etmeyi ihmal etmedi.

© 2022 T.C. Sarıçam Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü