SARIÇAM BELEDİYESİ

BAŞKAN BİLAL ULUDAĞ`DAN BAYRAM MESAJI

09 Nisan, 2024

BAŞKAN BİLAL ULUDAĞ`DAN BAYRAM MESAJI

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Uludağ mesajında şu ifadelere yer verdi:

Bugün manevi iklimi ile gönüllerimizi kuşatan Ramazan`ın sevincini, iftarın coşkusunu ve paylaşmanın hazzını hep bir arada yaşadığımız bir Ramazan ayını daha geride bıraktık. Bizler birlik ve beraberliğimizin, dayanışmanın ve paylaşmanın önemini bu vesile ile bir kez daha yaşayarak görmüş olduk. Sarıçam’ın her mahallesinde kurduğumuz iftar sofralarımız ile Ramazan ayının manevi atmosferini hemşerilerimizle hep bir arada yaşamanın hazzına vararak, ortak değerler etrafında kenetlendik. Biliyoruz ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir. Rahmet ikliminde oluşan sevgi çemberimizle kavuştuğumuz bu Ramazan Bayramı, kırılan gönüllerin onarıldığı, küskünlüklerin ve kırgınlıkların sona erdiği, kardeşlik duygularının pekiştiği, manevi değerlerin güç kazandığı günler olsun.

BİLİYORUZ Kİ BAYRAMLAR KAVUŞMAKTIR

Değerli hemşerilerim:

Bugün bayram ve bizler ‘Nerede o eski bayramlar’ sözüne inat; Yine sevdiklerimize koşacak, konu komşu hısım ve akrabalarımıza ulaşacak, yol gözleyenlerimizin kapısını çalacağız. Çünkü biliyoruz ki bayramlar kavuşmaktır. O yüzde, bayramlarda bayramlaşmak gerekir... Kendimizle, ailemizle, milletimizle ve kardeşlerimizle. Bu duygu ve düşüncelerle tüm Hemşerilerimin mübarek Ramazan Bayramını kutluyor, hepimiz için sağlık sıhhat ve afiyet içerisinde bir bayram geçirmeyi Cenab-ı Allah`tan niyaz ediyorum”

 

© 2022 T.C. Sarıçam Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü