SARIÇAM BELEDİYESİ

BAŞKAN BİLAL ULUDAĞ PERSONELLE BAYRAMLAŞTI

14 Haziran, 2018

Uludağ, ”Hepinizin Mübarek Ramazan Bayramı Kutlu Olsun”

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, bayram öncesi belediye bünyesinde personelle bayramlaştı. Bilal Uludağ,” Sizler bizim için önemlisiniz. Biz bir takımız ve sizlerle varız. Hepinizin mübarek Ramazan Bayramı kutlu olsun.”dedi.

Başkan Bilal Uludağ, Bayram tatili öncesi makamında beraberinde Başkan yardımcıları Halit Boz, Hasan Aydınlı ve Mustafa Pekel ile bütün birimleri tek kabul ederek bayramlaştı.

Başkan Bilal Uludağ, herkese birer de bayram paketi hediye ederek personelle tek tek tokalaştı ve onların bayramlarını kutlayarak, ”Sizlerle birlikte Sarıçamlıların daha rahat bir ortamda yaşayabilmeleri ve bayramlarını mutlu geçirebilmeleri için çaba harcıyoruz. Sizlerin bu manada üzerinize düşeni yaptığınızdan eminim. Bayram süresincede belediyede bazı hizmetlerimiz sürecek. İnşallah Mübarek Ramazan Bayramınızı huzur dolu bir ortamda geçireceksiniz.

Sizlere ve Türk – İslam âlemine Bereket ve Huzurun bir arada yaşandığı mutlu bir bayram diliyorum. Allah tekrarını nasip etsin inşallah.” diye konuştu.

© 2022 T.C. Sarıçam Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü