SARIÇAM BELEDİYESİ

BAŞKAN BİLAL ULUDAĞ, “TÜRK GENÇLİĞİ ”ADLI FİLMİN GALASINA KATILDI

10 Kasım, 2015

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Ülkü Ocakları Sarıçam İlçe Başkanlığı tarafından yapılan  “Türk Gençliği” adlı filmin gala gecesine katıldı.   40 dakika süren filmi beğeni ile izleyen Başkan Bilal Uludağ, emeği geçenleri kutladı. 

Büyüykşehir Belediyesi Tiyatro Salonunda gerçekleşen ve Ülkenin içinde bulunduğu sorunları ile Türk-İslam Davasını konu alan filmin galasına Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan vekili Ramazan Akyürek, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Milliyetçi Hareket Partisi Yüreğir İlçe Başkanı Yıldıray Şener Milliyetçi Hareket Partisi Sarıçam İlçe Başkanı Mehmet Koca, , Ülkü Ocakları Sarıçam İlçe Başkanı Kerem Kurt Karaisalı Ülkü Ocakları Başkanı Kenan Küçük, Yumurtalık Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Erzin, Pozantı Ülkü Ocakları Başkanı Ömer Avan, Alperen Ocakları İl Genel Sekreteri Semih Özbulat, Adana Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Fikret Doğan, Adana Kent Konseyi Genel Sekreteri Ekrem Aslan, Adana Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Zeynep Cennet Ünal, Sarıçam Kent Konseyi Başkanı Yusuf Özer, Cihan Haber Ajansı Bölge Temsilcisi Bilal Öğütçü ve daha birçok isim yer aldı.

Galaya katılan Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, böylesine anlamlı ve güzel bir filmi ortaya çıkaran Ülkü Ocakları Sarıçam İlçe Başkanı Kerem Kurt ve ekibini kutladı. Uludağ, ”Baştan sona kadar ilgi ile izledim. Gerçekten konu olaraktan güzel işlenip güncel konulara temas edilmiş. Filmin yapımına katkı koyanları ve emeği geçenleri kutluyorum. ”dedi.

Film sonunda ise galaya katılan protokol sahneye çıkarak bir hatıra fotoğrafı çektirirken, Ülkü Ocakları Sarıçam İlçe Başkanı Kerem Kurt, Başkan Bilal Uludağ’a katılımları nedeniyle bir çiçek takdim etti.

© 2022 T.C. Sarıçam Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü