SARIÇAM BELEDİYESİ

BAŞKAN ULUDAĞ, "BİZ HALKIMIZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ"

07 Aralık, 2016

Sarıçam Belediyesinde “Başkanla Kendin Görüş” günleri sürüyor

Uludağ,”Biz halkımız için çalışıyoruz”

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ,  haftada bir gün vatandaşla görüşme geleneğini devam ediyor.  Başkan Bilal Uludağ,  makamın bulunduğu 3’ncü katta bekleme alanında kurulan masalarda ilçe halkını kabul ederek, onların sorunlarını bire bir dinliyor ve çözümü için çaba harcıyor.   

Her Çarşamba günü gerçekleştirilen Halk Günü’nde  “Başkanla kendin görüş” sloganıyla hareket edilerek 07.30 ile 10.00 saatleri arasında Başkan Bilal Uludağ, vatandaşların yanlarına giderek sorun ve taleplerini dinliyor.  Oldukça sıcak ve samimi yapılan görüşmelerde vatandaşlar, istek, talep ve önerilerini Başkan Uludağ`a birinci ağızdan ulaştırma imkânına kavuşuyor.

Başkan Bilal Uludağ, İletişim ve diyaloga büyük önem verdiklerini belirterek, ”Belediyemizde vatandaşlarımızla bire bir görüşme imkanı bizler içinde iyi oluyor. Kendilerinin sorunlarını dinliyor ve elimizden geldiğince çözmeye çalışıyoruz.  Her Çarşamba günü belirlenen saatlerde vatandaşla görüşme geleneğimizi sürdürüyoruz. Kapımız her zaman açık.”dedi.

BİZLER SİZLER İÇİN VARIZ

Başkan Uludağ, katılımcı yerel yönetim ve sosyal belediyeciliğin gerekliliği olan halkla sürekli iletişim gerçeğini hiçbir zaman göz ardı etmediklerini belirterek, kendilerinin ekip olarak ilçe halkı için gece gündüz demeden çalıştıklarını ifada etti. Uludağ, “Vatandaşın sorunu bizim sorunumuzdur” ilkesinden yola çıktıklarını, kendilerine iletilen her türlü sorun, istek ve talepleri, imkânları ölçüsünde çözmeye gayret gösterdiklerini ifade etti.

© 2022 T.C. Sarıçam Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü