SARIÇAM BELEDİYESİ

BAŞKAN ULUDAĞ’DAN KULÜPLERE DESTEK

30 Temmuz, 2015

Sarıçam’da kulüplerin yaz futbol okulları açılmaya devam ediyor

Sarıçam Belediyesi tarafından desteklenen yaz futbol okulları açılmaya devam ediyor. Kürkçüler, İncirlik Spor Kulübü’nün açılışının ardından bu kez de Baklalı Spor Kulübü Yaz Futbol Okulu açıldı.  Üç açılışa da katılan Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, kendi bölgelerinde bulunan amatör spor kulüplerinin her zaman yanlarında olarak destek verecekleri söyledi. Bilal Uludağ, “Gençlerimizin ve çocuklarımızın spor yapmalarını önemsiyoruz.”dedi.

 

Sarıçam Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu Yaz Futbol Okulları kapsamında son olarak Baklalı Spor’un futbol yaz futbol okulu açılışına katılan Belediye Başkanı Bilal Uludağ, göreve geldiği ilk günden itibaren olanakları doğrultusunda ilçelerinde bulunan tüm amatör spor kulüplerine sahip çıkmaya ve yardımcı olmaya çalıştıklarını söyledi.

HALI SAHA VE YÜZME HAVUZU SÖZÜ

Başkan Uludağ, “Gençlerimizin her zaman yanındayız. Onların sporla uğraşmaları bizim için önemli. Kötü alışkanlıklardan uzaklaşırlar.  İncirlik, Baklalı’daki yüzme havuzlarını gençlerimiz için hazırlayacağız. Oradan da faydalanmalarının sözünü veriyorum. Bizim için her zaman gençler çok önemlidir. Çünkü onlar bizim geleceğimiz olacaklar.” diye konuştu.

 

BAŞKAN’A PLAKET


Futbol okulları açılışlarında Kulüp başkanları Murat Mert, Metin Eker, İncirlik Spor’un efsane ismi Hüsnü Karslı ve yöneticiler Belediye Başkanı Bilal Uludağ’a spora olan katkılarından dolayı plaket ve ardından isminin yazılı olduğu birer forma hediye ettiler.  Başkan Bilal Uludağ, “Gençlerin mutluluğu beni de çok mutlu etmektedir. Her zaman onların yanındayız.” dedi. 

© 2022 T.C. Sarıçam Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü