SARIÇAM BELEDİYESİ

BAŞKAN ULUDAĞ`DAN RAMAZAN AYI MESAJI

17 Haziran, 2015

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ:

“Ramazan ayı bereket, yardımlaşma ve dayanışmadır”

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, 11 ayın Sultanı olan Ramazan ayında herkesin gönüllerine huzur gelmesi temennisinde bulunarak,” Ramazan ayı tüm İslam âlemine mübarek olsun. Bu ayda Allah hepimizin yüzünü güldürsün.  Sofranız huzurlu ve bereketli olsun.”dedi.

Başkan Bilal Uludağ, bu ayda rahmetin ve bereketin yeryüzüne yağdırıldığını,  aynı zamanda bu ayın yardımlaşma ve dayanışmanın bir sembolü olduğunu dile getirdi. Uludağ, yayımladığı Ramazan ayı mesajında ise şu görüşlere yer verdi:

“Ramazan ayı kimsesizlerin kimi, sahipsizlerin sahibi, yoksulun dostu olan çok mübarek bir aydır. Soframızın bereketidir, onu paylaştıkça artacaktır. Bu mübarek ramazan ayında sofranızdan bereket, gönlünüzden ihsan, dilinizden güzel söz eksik olmasın. Çünkü bu ay tüm duaların kabul edildiği, en kıymetli en eşsiz aydır. Yaptığınız ve yapacağınız ibadetinizi Allah kabul etsin. Milletimiz ve tüm İslam âlemi için en hayırlı aylardan olan Ramazan ayında, başta tüm hemşerilerim olmak üzere herkesin rahmet, bereket ve huzur içerisinde bir ibadet ayı geçirmesini canı gönülden dilerim.” 

© 2022 T.C. Sarıçam Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü