SARIÇAM BELEDİYESİ

BAŞKAN ULUDAĞ’DAN ŞEHİT ANNELERİNE ANLAMLI ZİYARET

14 Mayıs, 2018

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Anneler Günü vesilesi ile Sarıçam’da yaşayan şehit annelerini ziyaret etti. Uludağ ziyaret sırasında “Anne cennettir; anne vatandır. Sizler bu vatan toprağına evladını katmış annelersiniz. Sizlerin hakkı sadece bir gün ile ödenmez. Allah sizleri başımızdan eksik etmesin.” dedi. 

Şehit annelerini ziyaretinden sonra semt pazarlarını ve esnafları da ziyaret edip karanfiller dağıtarak Anneler Günü’nü kutlayan Uludağ, “Büyük bir fedakârlık, sevgi, şefkat ve merhametin temsili olan, bizleri her şeyden sakınan ve karşılıksız severek büyüten değerli annelerimize teşekkür ediyorum. Şunu övünerek söylüyorum ki en önemli projelerimizden biri olan ve yakında açılışını gerçekleştireceğimiz Ana Bacı Konukevimizde annelerimizi daha da mutlu edeceğiz. Sizler mutlu olun ki Sarıçam mutlu olsun” diye konuştu.

Bilal Uludağ’ın ziyaretinden memnuniyet duyduklarını dile getiren anneler “Başkanımız tüm özel günlerde olduğu gibi Anneler Günü’nde de bizleri unutmadı. Nazik sözlerinden ve güzel hediyesinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştular.

 

 

© 2022 T.C. Sarıçam Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü