SARIÇAM BELEDİYESİ

BAŞKAN ULUDAĞ’DAN VALİLİK SALDIRISINA KINAMA

25 Kasım, 2016

Sarıçam Belediye Başkanı Başkanı Uludağ’dan Valilik saldırısına kınama

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, sabah saatlerinde Adana Valiliği otoparkında yapılan bombalı saldırıyı şiddetle kınadıklarını, terörünün hiçbir zaman amacına ulaşamayacağını belirterek, olayda şehit olanlara baş sağlığı dileklerini iletti.

Başkan Bilal Uludağ, Adana Valiliği önünde sabah saat 08.05 sıralarında önünde bombalı aracın infilak ettirilmesi sonucu yapılan saldırıda terörün, alçak ve karanlık yüzünü bir kez daha gösterdiğini ifade etti. Her zaman terörü lanetlediklerini de belirten Başkan Uludağ, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

” Öncelikle teröre lanet güzel Adanamıza geçmiş olsun. Bu olay ülkemizde kaos ortamı yaratmaya yönelik yapılmıştır. Ancak bunu hiçbir zaman başaramayacaklardır. Bu saldırıyı şiddetle kınıyoruz.  Saldırıda şehit olan vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılara ise acil şifalar diliyoruz.

Bunu yapanların insanlıkla bir alakası olamaz.  Bir terör vahşetidir. Ayrıca  Fırat Kalkanı Operasyonu’na yönelik hava saldırısında şehit ve yaralılarımızın olması, Şırnak’tan gelen acı haberler de yüreklerimizi bir kez daha yaralamıştır. Terörü şiddetle kınıyor, şehit olanlara Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifa ve ailelerine baş sağlığı ve sabırlar diliyorum”

© 2022 T.C. Sarıçam Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü