SARIÇAM BELEDİYESİ

BAŞKAN ULUDAĞ, HER FIRSATTA HALKLA BİRLİKTE

06 Mart, 2017

Başkan Uludağ,  her fırsatta halkla birlikte

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, seçildiği günden beri her fırsatta Sarıçamlılarla birlikte olmaya önem veriyor. Halkı ziyaret ederek onları dinleyen Başkan Bilal Uludağ, eksiklikleri görme açısından halkla birlikte olmanın önemli olduğunu vurgulayarak,”Bizler sizler için varız ve her zaman sizinle birlikteyiz.”dedi

Belediye Başkanı Bilal Uludağ, seçildiği günden itibaren tüm mahalleleri her fırsatta ziyaret etmeyi ihmal etmiyor. Daha önce de defalarca ilçe halkıyla bütünleşen Başkan Uludağ, ilçe halkıyla buluşmalarını hafta sonunda da sürdürüyor. 

Esnaf ziyaretlerine de ara vermeden devam eden Uludağ, birçok mahalleleri birden fazla ziyaret etme imkânı buldu. Fırsat buldukça cenaze evlerine taziye ziyaretleri de yapan Başkan Uludağ, hasta ziyareti düğün ve nişanları da unutmuyor. Fırsat buldukça esnaf ziyaretinde bulunan ve onlarla sohbet eden Bilal Uludağ, belediyenin hizmetlerine ve beklentilere ilişkin görüş alış-verişinde bulunuyor.

Mahalle ziyaretleri ve esnaf ziyaretlerine her zaman devam edeceğini belirten Uludağ,” Belediyenin temel hizmetleri kadar Sarıçamlılarla da birlikte olmayı önemsiyorum. Bizi seçen ve belediye başkanlığı makamına getiren hemşerilerimiz bizim için önemli ve bize sunacakları görüşleri değerlidir. Hemşerilerimize her zaman değer veriyor ve görüşlerini de önemsiyoruz. Hizmet önceliğimizi belirlerken ve geleceği planlarken Sarıçamlıların görüşlerini dikkate alıyoruz. Bunun için bu ziyaretlere devam ediyorum.” diye konuştu.

© 2022 T.C. Sarıçam Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü