SARIÇAM BELEDİYESİ

BAŞKAN ULUDAĞ, ÖĞRENCİLERİN KARNE SEVİNCİNE ORTAK OLDU

12 Haziran, 2015

İKİ AYRI OKULDA KARNE DAĞITTI

Sarıçam İlçe Belediye Başkanı Bilal Uludağ, öğrencilerin karne sevincine ortak oldu. İlçede bulunan Sofulu Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Göztepe Umur Bey ilk ve Ortaokulu’ndaki karne törenine katılan Başkan Bilal Uludağ,  öğrencilere karnelerini ve ödüllerini verdi.

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Adana’nın Sarıçam İlçesi’nde öğrenciler karne heyecanını yaşadı.  Belediye Başkanı Bilal Uludağ, ilk olarak Sofulu Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde düzenlenen karne dağıtım törene katıldı.  Bilal Uludağ, karne töreni öncesi yaptığı konuşmasında, bir öğrenim döneminin daha sonuçlandığını belirterek, tatilde öğrencilerin iyi bir şekilde dinlenmelerini istedi.

Uludağ, “Şunu unutmayın ki, tatilinizi hem dinlenerek, hem de bol bol kitap okuyarak en iyi şekilde değerlendirin. Hepinizi cani gönülden kutluyorum. Karnesinde kırık notları olan evlatlarımız da üzülmesin. Hepinizin hayırlı ve güzel bir tatil yaşamanızı dilerim.” dedi.

Konuşmaların ardından öğrencilere karnelerini Okul Müdürü İbrahim Şahin ile birlikte veren Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, dereceye giren öğrencileri tek tek kutladı ve ödüllerini takdim etti. Başkan Uludağ, tören sonunda ise öğrencilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

KAYMAKAM DA KATILDI

Daha Göztepe Umur Bey ilk ve orta Okulu’ndaki törene Kaymakam Ali Murat Kayhan ve İlçe Killi Eğitim Müdürü Seyhan Çelik’de katıldı.  Başkan Bilal Uludağ, burada da öğrencilerin ilgisi ile karşılaştı. Başkan Bilal Uludağ, Kaymakam Ali Murat Kayhan öğrencilere karne verdi ve tatillerini iyi geçirmeleri dileğinde bulundu. Bu arada törene Okul Müdürü, öğretmen, öğrenci ve velileri de katıldı.

© 2022 T.C. Sarıçam Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü