SARIÇAM BELEDİYESİ

BAŞKAN ULUDAĞ PERSONELLE BAYRAMLAŞTI

22 Eylül, 2015

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, kurban bayramı öncesi belediye bünyesindeki çalışanları birimlerinde ziyaret ederek bayramlaştı. Bilal Uludağ,”Sizler bizim için her zaman önemlisiniz. Biz bir takımız ve sizlerle varız. Hepinizin mübarek Kurban Bayramı kutlu ve hayırlara vesile olsun.”dedi.

Bayram tatili öncesi Sarıçam Belediye binası ve şantiyesinde bulunan birimleri tek tek dolaşarak çalışanlarla bayramlaşan Başkan Bilal Uludağ, herkese birer de bayram paketi hediye etti. Bilal Uludağ, ilk olarak Şantiye binasındaki Fen İşleri ve Temizlik işçileriyle bayramlaştı. Başkan Uludağ, daha sonra belediye binasındaki birimleri dolaştı.

Çalışanlarıyla tek tek tokalaşan ve onların kurban bayramlarını kutlayan Bilal Uludağ,”Sizlerle birlikte Sarıçamlıların daha rahat bir ortamda yaşayabilmeleri ve bayramlarını mutlu geçirebilmeleri için çaba harcıyoruz. Sizlerin bu manada üzerinize düşeni yaptığınızdan eminim. Bayram süresince de belediyede bazı hizmetlerimiz sürecek. İnşallah Mübarek Kurban Bayramınızı huzur dolu bir ortamda aileniz ve yakınlarınızla geçireceksiniz. Hepinize hayırlı bayramlar olsun ve Allah tekrarını nasip etsin.”diye konuştu.

© 2022 T.C. Sarıçam Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü