SARIÇAM BELEDİYESİ

BAŞKAN ULUDAĞ, TRAKTÖRCÜLER VE TOPTANCILAR ESNAFINI ZİYARET ETTİ

18 Mart, 2019

Uludağ, “Esnaflarımızın her zaman yanında olduk” 

Sarıçam Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın Adayı Bilal Uludağ, seçim çalışmalarına bu 

kez de İlçe sınırları içinde bulunan Traktörcüler ve Toptancı esnaflarının bulunduğu siteleri ziyaret etti. Başkan Bilal Uludağ, her zaman esnafların yanında olduklarını belirterek, onlara 

“Hayırlı işler dileğinde bulundu ve yapılan hizmetleri anlattı.

D-400 Karayolu üzerinde bulunan esnafları ziyaret eden Belediye Başkanı Bilal Uludağ, yerel seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Başkan Bilal Uludağ, esnaf gezisi sırasında bir araya geldiği vatandaşlarla sohbet edip, Cumhur İttifakı’na desteklerini istiyor.

Her iki ziyarete de MHP Sarıçam İlçe Başkanı Mustafa Kızılelma da katıldı. Bilal Uludağ, esnaf gezileri sırasında Cumhur İttifakı’nın ülke için önemini de anlatmayı ihmal etmiyor.

Bilal Uludağ, “5 yıllık görev süremizde Sarıçam halkı için gece - gündüz demeden çalıştık. 

İlçemizi geliştirmek adına dönem içinde hazırladığımız projelerin tamamını bitirip daha fazlasını da gerçekleştirdik. İlçemize doğalgazı getirdik. Yollarımız için harcadığımız paranın miktarı 70 milyon lira civarında oldu. Bu dönemde de önemli ve yeni projelerimiz olacak. Tek amacımız var o da Sarıçam’ı daha yaşanabilir bir ilçe haline getirmektir. 2. dönem içinde sizlerin desteği ile 31 Martta yapılacak seçimi kazanarak hizmetlerimizi devam ettireceğiz. Bugüne kadar yaptıklarımız bundan sonra yapacaklarımızın teminatı olacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın." diye konuştu.

Gezi sırasında sitelerde bulunan vatandaşlar ise Başkan Bilal Uludağ’a büyük ilgi gösterdi. Vatandaşlar, Başkan Uludağ’a teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar dilediler.

   

 

© 2022 T.C. Sarıçam Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü