SARIÇAM BELEDİYESİ

BAŞKANLA KENDİN GÖRÜŞ GÜNLERİ SÜRÜYOR

24 Ağustos, 2016

Sarıçam Belediyesinde “Başkanla Kendin Görüş” günleri sürüyor

Uludağ,”Biz halkımızla varız”

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ,  haftada bir gün vatandaşla görüşme geleneğini sürdürüyor. Başkan Bilal Uludağ,  makamın bulunduğu 3’ncü katta bekleme alanında kurulan masalarda ilçe halkını kabul ederek, onların sorunlarını bire bir dinliyor ve çözümü için çaba gösteriyor.  

Her Çarşamba günü gerçekleştirilen Halk Günü’nde  “Başkanla kendin görüş” sloganıyla hareket edilerek 07.30 ile 10.00 arasında Başkan Bilal Uludağ, vatandaşların sorun ve taleplerini bizzat dinliyor.  Oldukça sıcak ve samimi ortamda geçen görüşmelerde vatandaşlar, istek, talep ve önerilerini Başkan Uludağ`a birinci ağızdan ulaştırma imkânına buluyor.

İletişim ve diyaloga büyük önem verdiklerini belirten Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ,”Belediyemizde vatandaşlarımızla bire bir görüşme imkanı bizler içinde iyi oluyor. Kendilerinin sorunlarını dinliyor ve elimizden geldiğince çözmeye çalışıyoruz.  Her Çarşamba günü belirlenen saatlerde vatandaşla görüşme geleneğimizi sürdürüyoruz. ”dedi.

ULUDAĞ, "VATANDAŞLARIMIZIN SORUNUNU KENDİ SORUNUMUZ OLARAK GÖRÜYORUZ"

Başkan Uludağ, katılımcı yerel yönetim ve sosyal belediyeciliğin gerekliliği olan halkla sürekli iletişim gerçeğini hiçbir zaman göz ardı etmediklerini belirterek, “Vatandaşın sorunu bizim sorunumuzdur” ilkesinden yola çıktıklarını, kendilerine iletilen her türlü sorun, istek ve talepleri, imkânları ölçüsünde çözmeye gayret gösterdiklerini ifade etti.

Beraberinde ilgili müdürlerle vatandaşların sorunlarını dinleyen Uludağ,” Bu görüşmelerimizde halkımızla iç içe olmanın, onların sıkıntılarına çözüm üretmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Vatandaşlarımızın sorununu kendi sorunumuz olarak görüyoruz. Yaptığımız görüşmelerde sıkıntıları çözmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bugüne kadar bu anlayışla hizmet ettik, bundan sonrada aynı düşünce doğrultusunda hizmet etmeye devam edeceğiz. Ayrıca kapımız her zaman ilçe halkına açık.”diye konuştu.

© 2022 T.C. Sarıçam Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü