SARIÇAM BELEDİYESİ

BBP SARIÇAM İLÇE BAŞKANI İLE BELEDİYE BAŞKAN ADAYINDAN BAŞKAN ULUDAĞ’A TAM DESTEK

28 Mart, 2019

Uludağ, “BBP’nin desteğiyle daha  da güçlendik.”

Büyük Birlik Partisi Sarıçam İlçe Teşkilatı Cumhur İttifakı Adayı Bilal Uludağ’a destek ziyaretinde bulundu.  Büyük Birlik Partisi (BBP) Sarıçam İlçe Başkanı Muhittin Barak ile Sarıçam Belediye Başkan Adayı Mehmet Yenel, 31 Mart Yerel Seçimleri`nde Başkan Bilal Uludağ’a tam destek vereceklerini söylediler.

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’ı makamında ziyaret eden BBP İlçe Başkanı Muhittin Barak,  Sarıçam’da Başkan Bilal Uludağ’a destek vereceklerini ifade etti. Cumhur İttifakı Adayı Başkan Bilal Uludağ, İlçe Başkanı Muhittin Barak ve Sarıçam’dan Belediye Başkan adayı olan Mehmet Yenel’ e desteklerinden dolayı teşekkür etti

Bilal Uludağ, “Bu işbirliğinin hem ülkemizin, hem milletimizin, hem ilçemizin, hem de hemşerilerimizin hayrına olacağına inancım tamdır. Şahsıma göstermiş olduğunuz ilgi ve destek nedeniyle ayrıca teşekkür ediyorum. Sarıçam’a hizmet etme noktasında bu olay şevkimizi daha da artıracaktır. Gücümüze güç katacaktır. Hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Ziyarete MHP İlçe Başkanı de eşlik ederken, BBP Sarıçam İlçe Başkanı Muhittin Barak ve Sarıçam Belediye Başkan Adayı Mehmet Yenel Başkan Uludağ’a çicek takdim ettiler.

© 2022 T.C. Sarıçam Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü