SARIÇAM BELEDİYESİ

BEŞİKTAŞ AŞKINI NİKAH MASASINA YANSITIP, ÖMÜRLÜK İMZALARINI ATTILAR

31 Temmuz, 2017

Başkan Uludağ,” Tebrik ediyor, mutluluklar diliyorum”

Adana’nın Sarıçam İlçesi Belediye Başkanı Bilal Uludağ, ilk kez tuttukları takım olan Beşiktaş formasıyla gelen Ümmühan Malak ve Ercan Özdemir’in nikâhlarını kıydı.  Başkan Bilal Uludağ, farklı bir nikâhı daha kıymanın mutluluğunu yaşarken, Ümmühan Malak ve Ercan Özdemir, nikâh akdi için deftere imzayı attılar.  .

Sarıçam belediyesi nikâh salonunda kıyılan nikâhta fanatik çifti formalarıyla görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Nikâhı kıymak için gelen Belediye Başkanı Bilal Uludağ ise genç çiftleri Beşiktaş formasıyla görünce “İlk kez böyle bir nikâh kıyacağım. Gerçekten ilginç bir düşünce olmuş. Ömür boyu mutluluk için imza atacaksınız. Sizleri kutluyorum.”dedi.

Genç çiftler Ümmühan Malak ve Ercan Özdemir’in nikâhlarının ardından hediyelerini de takdim eden Başkan Uludağ,  Beşiktaşlı çift  ve aileleriyle de hatıra fotoğrafı çektirdi.  

Ümmühan Malak ve Ercan Özdemir, kendilerinin fanatik bir Beşiktaşlı olduklarını belirterek,” Nikâh törenimiz sıra dışı ve farklı olsun istedik. Bu yıl şampiyon olan Beşiktaş’ımızın formasıyla ömür boyu mutluluk için imzalarımızı attık. Sayın Başkanımız Bilal Uludağ’a bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayarak, nikâhımızı kıydığı için ayrıca teşekkür ediyoruz.  Beşiktaş formalı nikâhımızda bizim uğurumuz olsun istedik. Bizler içinde unutulmaz bir gün ve anı olarak kalacak.”diye konuştular.

© 2022 T.C. Sarıçam Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü