SARIÇAM BELEDİYESİ

CAMİ TEMİZLİK EKİBİ ARA VERMEDEN ÇALIŞIYOR

19 Ocak, 2017

Sarıçam’da Belediye tarafından oluşturulan ”Cami Temizlik Ekibi” düzenli aralıklarla planlanan şekilde camileri temizlemeyi sürdürüyor. Sarıçam Belediyesi yetkilileri, cami temizlik ekibinin 2 yıla yakın bir süredir çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini belirterek, “Ekiplerimiz yapılan planlama ile belirlenen aralıklarla ilçemizde bulunan camilerin temizliğini yapıyorlar.”dedi.

Yetkililer, ilçelerine bağlı mahallelerde bulunan bütün camilerin genel temizliğinin belirlenen aralıklarla düzenli olarak yapıldığını kaydetti. Sarıçamlıların camilerde daha temiz bir ortamda ibadetlerini yapma imkânına kavuşmaları için ekiplerin cami içini ve dışını da temizlediklerini belirten yetkililer,  “Başkan Bilal Uludağ’ın talimatları doğrultusunda kurulan ekibimiz, camilerimizin temizliğini detaylı bir şekilde yapıyorlar. Ayrıca temizliğin dışında sıcak su temini için camilerimizin büyük çoğunluğunda da güneş enerjisi takıldı. Yine bazı camilerimizden gelen istek doğrultusunda onarım işleri de yapıldı.”dediler.

Uygulamadan çok memnun olduklarını dile getiren sarıçamlılar ise Belediye Başkanı Bilal Uludağ’a ve ekibine verdikleri bu güzel hizmet nedeniyle teşekkür ettiler.

© 2022 T.C. Sarıçam Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü