SARIÇAM BELEDİYESİ

DOĞRU BUDAMA VE AŞILAMA KURSU AÇILACAK

20 Aralık, 2016

Sarıçam Belediyesinden bir ilk daha

Doğru Budama ve Aşılama kursu açılacak

Sarıçam Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile yürütülecek olan “Yüksek Verimlilik ile Doğru Budama ve Aşılama” kursu açılacak. Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, kursa başvuru yapmak isteyenlerin 06 Ocak 2017 mesai saati bitimine kadar istenilen evraklarla Turkuaz Masaya başvurmaları gerektiğini belirtti.

Belediye Başkanı Bilal Uludağ, ilçelerinde çiftçilik işi ile uğraşanların yoğun olduğunu belirterek, açılacak olan “Yüksek Verimlilik ile Doğru Budama ve Aşılama” kursuna ilginin büyük olacağını düşündüklerini söyledi. Bilal Uludağ,19 Aralık 2016’da başlayan kurs müracaatlarının 06 Ocak 2017 tarihinde son bulacağını da kaydedip,”Kursumuz Kozan yolu üzerinde bulunan SİMER binamızda yapılacak. Kursa katılmak isteyenler Belediyemiz bünyesinde bulunan Turkuaz Masaya verilen süre içerisinde müracaat edebilecekler. Kursa katılabilmek için ise Nüfus cüzdan fotokopisi, öğrenci belgesi ve ikametgah ilmühaberi ile başvurmaları gerekecek. Vatandaşlarımız Bilgi almak için ise 444 72 23 numaralı telefonu arayabilirler. Son derece faydalı olacağına inandığımız kursumuza katılacak olan Sarıçamlılara şimdiden hayırlı olsun” dedi.

Bilal Uludağ, kursun yapılmasında kendilerine destek veren kişi kurum ve kuruluşlara da ayrıca teşekkür ederek, kursa katılanlara birer sertifika da verileceğini sözlerine ekledi.

 

© 2020 T.C. Sarıçam Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü