SARIÇAM BELEDİYESİ

GÜLTEPE’DE ASFALT ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

26 Kasım, 2018

Uludağ, “Yılsonuna kadar asfalt hamlemiz sürecek.”

Sarıçam Belediyesi tarafından başlatılan asfalt hamlesi, Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı Yol Yapım ekiplerinin yoğun bir tempoda çalışmasıyla devam ediyor. Belediye Başkanı Bilal Uludağ,  2018 yılında altyapıları tamamlanan birçok mahallede asfalt çalışmalarına daha çok ağırlık verdiklerini ifade etti. Uludağ, “Asfalt hamlemiz söz verdiğimiz gibi hızlı bir şekilde sürüyor. Bu yıl sonuna kadar Sarıçam’da asfalt sorunu kalmayacak.” dedi.

Belediye Başkanı Bilal Uludağ, sıcak asfalt çalışmalarının Gültepe mahallesinde devam ettiğine dikkat çekerek, ”Söz verdiğimiz gibi Sarıçam’a yakışır yollar yapıyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana yol çalışmalarına ağırlık verdik.  Şu anda altyapıları tamamlanan birçok mahallede son derece modern, şeritli asfalt yollar yaptık. Bu güne kadar asfalt yapımı için toplamda 65 milyon lira harcama yapıldı.” diye konuştu.

Mahalle halkı ilgiyle karşıladı

Gültepe mahallesine gidip çalışmaları yerinde inceleyen ve mahalle muhtarıyla birlikte gezen Başkan Bilal Uludağ, mahalle sakinlerinin de büyük ilgisiyle karşılaştı. Başkan Uludağ’a yaptığı hizmetler ve asfalt çalışması nedeniyle Mahalle Muhtarı Canan Kurt,  tarafından kurban kesildi. Gezi sırasında vatandaşlarla da sohbet eden Uludağ, onlara çalışmalar hakkında bilgiler verirken, çocuklara da oyuncak dağıttı. 

Bilal Uludağ, “Asfalt yapılan birçok yerde de şerit uygulamasını da devam ettiriyoruz. Ekiplerimiz yoğun bir tempoda çalışıyor. Bu arada bozuk olan yollarımızda da tamirat çalışmaları yapılıyor. Sarıçam ilçemiz her şeyin en güzeline layık. Biz de bunun için çaba harcıyoruz.” şeklinde konuştu.

 

© 2022 T.C. Sarıçam Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü