SARIÇAM BELEDİYESİ

İLÇEMİZE BİR SPOR KOMPLEKSİ DAHA !

10 Ağustos, 2022

 

Belediyemiz “Spor Kenti Sarıçam ” sloganıyla gençlerin spor yapmasına imkân sağlayacak yeni bir tesisin daha temellerini attı. İçerisinde bir adet portatif yüzme havuzu, bir adet standart halı saha, çok amaçlı saha, bisiklet yolu, yürüyüş yolu, fitness ve çocuk oyun alanlarının bulunacağı tesisin kısa süre içerisinde açılması planlanıyor.

Belediyemiz, Gençlik ve Spor Bakanlığı destekleri ile Şahintepe Mahallesi’nde yeni bir spor kompleksin temellerini bugün düzenlenen törenle açtı.

Başkanımız Bilal Uludağ, temel atma töreninde yaptığı açıklamada, “Spor Kenti Sarıçam” sloganı ile yaptıkları çalışmalar kapsamında ilçelerine yeni bir spor tesisi daha kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

“SARIÇAM’A HER YÖNÜ İLE MÜKEMMEL BİR TESİS KAZANDIRIYORUZ”

Şahintepe Mahallesi’ne yapacağımız tesisin her yönü ile mükemmel bir tesis olacağının altını çizen Başkanımız Uludağ açıklamasında şu ifadelere yer verdi “ Gençlik ve Spor Bakanlığı’mızın destekleri ile Şahintepe Mahallemize kazandıracağımız tesis her yönü ile mükemmel bir tesis olacak. Tesisimizin içerisinde ise; soyunma odaları, bir adet portatif yüzme havuzu, bir adet standart halı saha, çok amaçlı saha, bisiklet yolu, yürüyüş yolu, fitness ve çocuk oyun alanlarının yer aldığı tesis Sarıçam’ımıza yakışan bir tesis olacak. Yaptığımız planlama doğrultusunda çok yakında açılışını yapmayı planlıyoruz. Şimdiden çok yönlü spor tesisimizin ilçemize hayırlı olmasını diliyorum."

 

© 2022 T.C. Sarıçam Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü