SARIÇAM BELEDİYESİ

KARATECİLERDEN BAŞKAN BİLAL ULUDAĞ’A ZİYARET

05 Şubat, 2018

Sarıçam İlçesinde karate sporu ile ilgilenen bir grup çocuk ve genç, antrenörleri Ali İrek ile birlikte Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’ı ziyarette bulundular. Başkan Bilal Uludağ’ı ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, her zaman sporcuların yanında ve destek olduklarını ifade etti.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sırasında konuşan Başkan Bilal Uludağ, her zaman sporun ve sporcunun yanında olduklarını belirterek, ”Sarıçam Belediyesi olarak ilçemizde tüm spor kulüplerine destek veriyoruz. Sizin gibileri sporcu olarak görmemiz bizleri çok mutlu ediyor. Çünkü spor yapan kişiler kötü alışkanlıklardan uzak dururlar.” dedi.

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ,  belediye bünyelerinde bir spor kulüpleri bulunduğuna değinerek,” Burada birçok çocuk ve gençlerimiz sporla ilgileniyor. 500’ün üzerinde lisanslı sporcumuz mevcut.  Spor yapmak insanın dinç ve sağlıklı kalmasını sağlar. Biz belediye olarak siz çocuk ve gençlerimizi spora teşvik ediyoruz. Her yaz sizler gibi Sarıçamlı çocuk ve gençlerimiz için Yaz Spor okulları açıyoruz. Bu okullarımızda 11 ayrı branş yer alıyor. Bunlar arasında sizin yaptığınız karate sporu da mevcut. Hepinizi spora gösterdiğiniz ilgi için kutluyor ve başarılı birer sporcu olmanızı diliyorum” diye konuştu.

 

© 2022 T.C. Sarıçam Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü