SARIÇAM BELEDİYESİ

KEPEZTEPE KÖYÜNDE ASFALT VE KİLİT PARKE YOL ÇALIŞMALARI BAŞLADI

05 Kasım, 2015

Başkan Uludağ, çalışmaları yerinde inceledi

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, ilçelerine bağlı Kepeztepe Köyüne giderek burada başlanan yol çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Bilal Uludağ, hizmette ayırım yapmadan çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, daha önce planlandığı gibi Kepeztepe Köyünün yollarının yapım çalışmalarına başladıklarını söyledi.

İlçeye bağlı Kepeztepe Köyüne giden ve kısa bir süre önce yapım çalışmalarına başlanan kilit parke yol çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Bilal Uludağ, köy muhtarı İlyas Sarı ve vatandaşların ilgisiyle karşılaştı. Köy içinde yapılan çalışmaları gezen ve talimatlar veren Bilal Uludağ, köyde bulunan bütün yolların büyük bölümünün kilit parke olarak yapılacağını ifade etti.

HİZMETTE AYIRIM YAPMIYORUZ 

Uludağ,”Kepeztepe köyümüzdeki çalışmalara başlandı ve hızla devam edecek. Kilit parke döşemesinin yanı sıra bazı yerlere gerektiğinde asfaltta yapılacak. Bu güne kadarki, hizmetlerimizde kesinlikle ayırım yapmadık. Başladığımız bu çalışmalarımızı hız kesmeden devam ettireceğiz. Bizler hizmet için seçildik ve her zaman da vatandaşımızın yanındayız. ”dedi.

Bu arada Başkan Bilal Uludağ, köy içinde kendisine eşlik eden vatandaşlarla da sohbet etmeyi ihmal etmedi. Köy Muhtarı İlyas Sarı ve vatandaşlar, köylerine yapılacak olan yol hizmetinin önemine değinerek, ”Başkanımız Bilal Uludağ’a teşekkür ediyoruz. Allah işini rast getirsin. Şimdiye kadar köyümüze böyle güzel bir hizmet olmadı. Yollarımız bitince artık toz toprak ve çamurdan kurtulmuş olacağız. Size minnettarız ”dediler.

© 2022 T.C. Sarıçam Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü