SARIÇAM BELEDİYESİ

MEHMET AKİF ERSOY MAHALLESİ ASFALTLAMA İŞLEMİ TAMAMLANDI

31 Ağustos, 2015

Başkan Uludağ,”Çalışmalar devam edecek”

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, ilçesinde yapılan asfalt çalışmalarını yerinde denetlemeye devam ediyor. Son olarak Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde yapılanara sokak asfalt çalışmalarına katılan Başkan Uludağ, yaz bitimine kadar mahallelerde yapılan asfaltlama çalışmalarının büyük bölümünün tamamlanacağını söyledi.

Başkan Bilal Uludağ, Mehmet Akif Ersoy mahallesinde devam eden yol çalışmamızı yerinde inceledi ve yetkilerden bilgi aldı. Bilal Uludağ, bu mahalledeki asfalt çalışmalarının artık sonlarına gelindiğine dikkat çekerek,”Şu anda ilçemizin birçok yerinde sıcak ve satıh asfalt çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor. Yaz ayları sonuna kadar da ara vermeden sıkı bir şekilde çalışmalar sürecek. İnşallah yaz sonuna kadar da büyük bir bölümü tamamlanmış olacak.”dedi

ÇOÇUKLARIN İLGİSİNİ KARŞILIKSIZ BIRAKMADI

Asfalt çalışmaları sırasında mahalle sakinlerinin çocukları Başkan Bilal Uludağ’a sevgi gösterisinde bulundular. Çocukların ilgisine duyarsız kalmayan Başkan Uludağ, onlara birer oyuncak hediye etti.  Bilal Uludağ,”Çocuklar bizim geleceğimiz. Onlara daha iyi bir gelecek sağlamak için çabalıyoruz. Onlar için de ilçemizin bir çok yerinde parklar ve oyun alanları yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.”diye konuştu.

© 2022 T.C. Sarıçam Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü