SARIÇAM BELEDİYESİ

"ÖNER FORMU" UYGULAMAMIZ HİZMETE GİRDİ !

11 Ağustos, 2022

 

Belediyemiz tarafından hayata geçirilen online “Öneri Formu” uygulaması, vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. Uygulama üzerinden gelen her türlü görüş, istek, öneri ve şikâyetler anında ilgili birimlere aktırılarak çözüme kavuşması sağlanıyor.

Başkanımız Bilal Uludağ yaptığı açıklamada; kısa süre önce hayata geçirilen online “Öneri Formu” uygulamasının, yoğun ilgi gördüğünü, günün her saati www.saricam.bel.tr adresimiz üzerinden “Öneri Formu” linkini dolduran vatandaşların, her türlü görüş, öneri, talep ve isteklerine anında cevap verildiğini belirtti.

“ÖNERİ FORMU UYGULAMAMIZ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR”

Başkanımız Uludağ “Daha önce Belediyemizin bulunduğu binamız ve ek hizmet binalarımızda öneri kutuları, info@saricam.bel.tr mail adresi ve 444 72 23 numaralı iletişim kanallarından sağlanıyordu. Vatandaşlarımızın her türlü taleplerini daha kolay sağlayabilmesi için “Öneri Formu” uygulamasını da ekledik. Uygulama daha yeni olmasına rağmen vatandaştan yoğun ilgi görmektedir. Vatandaşlarımızın görüş öneri, istek ve şikâyetleri en kısa sürede Belediyemizin ilgili birimlerine aktarılarak sonuca bağlanıyor. Çözüme kavuşan konular hakkında da “Öneri Formu” uygulaması üzerinden, öneri veya talepte bulunan vatandaşa geri dönüş sağlanarak bilgi veriliyor.” dedi.

 

 

© 2022 T.C. Sarıçam Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü