SARIÇAM BELEDİYESİ

SAAT KULELİ PARKIN YAPIMI HIZLA SÜRÜYOR

03 Temmuz, 2017

Başkan Uludağ’dan bir yeni proje daha

Uludağ, “Sarıçam İçin Değer”

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, projelerine bir yenisini daha ekledi. Yapımına kısa bir süre önce başlanan “Saat Kuleli Park”ta incelemelerde bulunan Başkan Bilal Uludağ,”Parkımızın çalışmaları aralıksız olarak sürüyor. Sarıçam için değer. Hayırlı olsun.”dedi.

Yıldırım Beyazıt Mahallesi sınırları içersisinde ve Kozan Yolu üzerinde yapımı süren “Saat Kuleli Park” ta inşa edilmeye başlanan saat kulesinin boyu 12 metre olacak. Parka beraberinde Başkan yardımcısı Halit Boz ile giderek incelemelerde bulunan ve bilgi alan Bilal Uludağ,” Bu parkta Saat kulesinin yanı sıra üçlü taş çeşme Selçuklu mimarisi ile olacak.  Yine projeye uygun doğal taşlardan Durak ve Totemler, 3 adet Pergola (Gölgelik), 3 adet de demir kubbeli kamelya yapılacak.”dedi.

Bugüne kadar yaptıkları bütün çalışmaların Sarıçam’ın daha da güzelleşmesi adına yapıldığına dikkat çeken Belediye Başkanı Bilal Uludağ, söz verdiklerini yapmaya devam ettiklerini kaydedip,  projenin 3750 metrekarelik bir alanı kapsadığını ve Ekim 2017 içinde bitirilmesinin planlandığını da sözlerine ekledi.

© 2022 T.C. Sarıçam Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü