SARIÇAM BELEDİYESİ

SARIÇAM BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNU GÜÇLENDİRDİ

07 Eylül, 2016

Sarıçam Belediyesi araç filosunu güçlendirdi

Başkan Uludağ:” Yeni araçlarımız halkımızın hizmetine hayırlı olsun”

Sarıçam Belediyesi, ulaşım ve hizmet araçlarına yenilerini ekleyerek, var olan araç filosunu güçlendirdi. Belediye Başkanı Bilal Uludağ, belediyedeki hizmetlerin daha hızlı bir şekilde yürütülmesi amacıyla alınan 25 yeni aracın törenle hizmete sunulduğunu belirterek,” Daha kaliteli ve iyi bir hizmet için alınan araçlarımızla vatandaşlarımıza daha iyi hizmetler sunacağız. Hayırlı olsun.” dedi.

Belediye hizmet binası arkasında düzenlenen törenle hizmete sunulan araçların kazasız ve belasız kullanılması için dua okundu ve kurban kesildi. Başkan Bilal Uludağ, göreve geldikleri günden itibaren vaat ettikleri projeleri hayata geçirdiklerini anlatarak, ilçelerinde alınan yeni araçlarla daha güzel hizmetler vermeyi hedeflediklerini belirtti.

Başkan Bilal Uludağ,”Yeni araç filomuzu halkımızın hizmetine sunuyoruz.  En iyi hizmeti sağlamak, ilçemizi geliştirmek, güzelleştirmek için çaba gösteriyoruz.  İnşallah kazasız, belasız en güzel hizmetleri verir. Araçlarımızla birlikte makine parkurumuzu da biraz genişlettik. Sarıçam’da yeni alınan araçlarımızla özellikle temizlik anlamında daha kaliteli hizmetlerimiz olacak.”dedi.

İLÇEDE KISA BİR TUR ATTILAR

2014 yılı Nisan ayından itibaren ilçeye sunacakları projelerin startını veren Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, araç filosunu daha da güçlendirerek gerek yeni yol açımı, gerekse asfalt çalışmalarını ve alt yapı hizmetlerini daha da hızlandırdıklarını ifade etti. Geçmişte de araç filosunu güçlendiren Sarıçam Belediyesi, yeni alınan 25 aracı araç filosuna kattı. Başkan Bilal Uludağ ve beraberindeki görevliler, yeni alınan araçlarla Belediye binasından çıkarak ilçe merkezinde kısa bir tur attılar.  

Sarıçam Belediyesine yeni alınan araçlar ise şöyle:

“2 adet Kamyon, 1 ticari araç, 2 binek otomobil, 2 servis aracı, 1 yol süpürme aracı, 1 su araz örü, 1 su aracı, 1 yıkama aracı, 1 konteynır yıkama aracı, 1 kazıcı yükleyici, 2 kamyonet ile 10 çöp kamyonu”

© 2022 T.C. Sarıçam Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü