SARIÇAM BELEDİYESİ

SARIÇAM BELEDİYESİ ÇEVRE MAHALLELERE KİLİT PARKE YOL HİZMETİ

25 Aralık, 2014

SARIÇAM BELEDİYESİ, ÇEVRE MAHALLELERİNDEN YAĞIZLAR`DA MAHALLE ARASI SOKAKLARI KİLİT PARKE İLE KAPLIYOR. BAŞKAN BİLAL ULUDAĞ`IN ÇEVRE MAHALLELERE YÖNELİK HİZMETİ SARIÇAMLILARIN TAKDİRİNİ TOPLUYOR.

Sarıçam Belediye Başkanı Avukat Bilal Uludağ, ilçenin çevre mahallelerinde kilit parke çalışmalarını hızlandırdı. Yağızlar mahallesinde mahalle arası sokakların asfaltlanmasına başlayan Sarıçam Belediyesi tüm çevre mahallelerde hizmetlerine devam etmeyi planlıyor.

Sarıçam Belediye Başkanı Avukat Bilal Uludağ, Gökbuket, Mustafalar ve Kılıçlı mahallesindeki çalışmaların ardından Yağızlar Mahallesinde de kilit parke yol çalışmalarını başlattı. Fen İşleri Müdürlüğü Yol birimi tarafından yapılan hizmetlerin önümüzdeki günlerde Cerenli, Eyceuşağı gibi mahallelerde de gerçekleşecek.  2015`de de ara vermeden devam edilecek olan kilit parke yol çalışması ile 30 Mart seçimlerinden sonra mahalle statüsü kazanan eski köylerde yol sorunlarını tamamen bitirmeyi planlayan Başkan Bilal Uludağ, vatandaşın takdirini topluyor. Yağızlar Mahalle Muhtarı Muzaffer Gürgan mahalleye yapılan hizmetten olayı Başkan Bilal Uludağ`a mahalle sakinleri adına teşekkür ederek, \\\\\\\\\\\\\\\"Mahalle arası yolların tamamı şuanda kilit parke ile kaplanıyor. Mahallemize yapılan bu hizmet ile merkez mahalleler arasındaki hizmet farkı ortadan kalkıyor.\\\\\\\\\\\\\\\" dedi. Mahalle sakinleri ise yapılan hizmetlerden memnun olduklarını dile getirerek, \\\\\\\\\\\\\\\"Başkanımızdan Allah razı olsun. Yollarımızı yaparak bize gerekli önemi verdiğini gösterdi.\\\\\\\\\\\\\\\" diye konuştu. 

© 2022 T.C. Sarıçam Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü