SARIÇAM BELEDİYESİ

SARIÇAM BELEDİYESİ GIDA KOLİSİ DAĞITTI

05 Mayıs, 2020

 

BAŞKAN ULUDAĞ:SALGINDAN BİRLİKTE KURTULACAĞIZ

 

Yeni tip Corona virüsün (Covid-19) yayılmasıyla birlikte, vatandaşların sağlık ve güvenliği için her türlü tedbirleri alan Sarıçam Belediyesi, salgından ekonomik olarak etkilenen vatandaşlara gıda kolisi yardımında bulunuyor.

“YARDIM İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ”

Sarıçam Belediyesi sınırları içerisinde bulunan 68 mahallemizde ihtiyaç sahibi ailelere hazırlanan gıda kolilerini en hızlı şekilde ulaştırdıklarını belirten Belediye Başkanı Bilal Uludağ, “Salgınla birlikte tedbirleri elden bırakmayarak çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Belediye olarak, ekonomik sıkıntıya düşen vatandaşlarımız için gıda kolileri hazırlatarak dağıtımını yapıyoruz. Kayıtlarımızda olmayan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız belediyemize başvurarak bize ulaşabilirler. Sizler bizim için değerlisiniz” dedi

“HER ZAMAN YANINIZDAYIZ, BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”

Sarıçam Belediyesi olarak rahmet ve bereket ayında ihtiyaç sahiplerinin ihtiyacına merhem olmaya çalıştıklarını ifade eden Başkan Uludağ sözlerine şöyle devam etti; İnşallah her geçen gün biraz daha artan oranda ve sayıda bu desteklerimizi vermeye çalışacağız dedi. Bunun yanı sıra evden çıkamayan ya da 65 yaş üstü vatandaşların da alışveriş ihtiyaçlarını karşıladıklarını belirten Başkan Bilal Uludağ, aynı şekilde sıcak yemekleri de evlere kadar ulaştırdıklarını söyledi. Sarıçamlıların her zaman yanında olduklarını ifade eden Başkan Uludağ, “Salgın sürecini atlatmayı birlikte başaracağız. Kendiniz ve sevdikleriniz adına virüsten korunmak için gerekli önlemleri elden bırakmayın. Tedbirlere uymaya devam ettikçe daha da iyi olacağız ve bu zorlu süreci en kısa zamanda hep birlikte atlatacağız” diyerek, evde kalmanın önemine vurgu yaptı.

 
 
 
 
© 2022 T.C. Sarıçam Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü