SARIÇAM BELEDİYESİ

SARIÇAM BELEDİYESİ HİZMET BİNASI YENİ YILA HAZIRLANIYOR

16 Aralık, 2014

SARIÇAM BELEDİYESİNİN HİZMET BİNASININ PEYZAJ VE ÇEVRE DÜZENLEMESİ İLE İÇ MİMARİ ÇALIŞMALARI TAMAMLANMA AŞAMASINA GELDİ. BAŞKAN BİLAL ULUDAĞ, BİNANIN SON HALİNİ BAŞTA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN SÖZLÜ OLMAK ÜZERE, İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARINA TANITTI.

Sarıçam Belediye Başkanı Avukat Bilal Uludağ, çevre düzenlemesi, peyzaj çalışması ve iç mimari çalışmaları tamamlanma aşamasına gelen yeni hizmet binasında Sarıçam halkına daha iyi ortamda hizmet vereceklerini söyledi.

Başkan Bilal Uludağ, yeni yılda yeni hizmet binasında Sarıçamlılara kurumsal anlamda daha kaliteli hizmet sunacaklarını kaydetti. Peyzaj çalışmalarının tamamlanma aşamasına geldiğini belirten Başkan Bilal Uludağ, ihata duvarı, iç mimari çalışmaların da bu ay sonuna kadar tamamlanacağını kaydetti. Başkan Uludağ yeni hizmet binasının son halini milletvekili ve belediye başkanlarına gezdirerek bina hakkında bilgi verdi. Yeni binayı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekilleri Ali Halaman, Seyfettin Yılmaz, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel, Saimbeyli Belediye Başkanı Mustafa Şahin Gökçe, Karaisalı Belediye Başkanı Sadettin Aslan, Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay, MHP İlçe Başkanı Mehmet Koca ve meclis üyeleri gezdi. Başkan Bilal Uludağ, 2015 yılının başında yeni binada hizmet vermeye başlayacaklarını belirterek, \"Sarıçamlı hemşerilerimiz hizmetin en iyisine ve en kalitelisine layıktır. Bu hizmetleri de kurumsal olarak belli bir noktaya gelmiş olan belediye ile vereceğiz. Bu açıdan yeni binamızın eksikliklerini biran önce tamamlayarak burada hizmet vermek için çalışıyoruz.\" dedi. 

© 2022 T.C. Sarıçam Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü