SARIÇAM BELEDİYESİ

SARIÇAM’DA DEĞİŞİM GÖZ KAMAŞTIRIYOR

17 Ağustos, 2015

Kozan Yolu üzerinde yapılan Yürüyüş parkı ve oyun alanları ilgi merkezi oldu

Sarıçam Belediyesi tarafından yaptırılan ve önemli projeler arasında yer alan Kozan Yoluna cepheli Çukurova Üniversitesi Ziraat arazisinin kenarına yapılan park ve düzenleme çalışmaları artık tamamlandı.  Sarıçamlılar, burada bulunan oyun parkları, yürüyüş yolu ve spor aletlerinde akşam saatlerinde çocuklarıyla birlikte vakit geçirmeye başladı.

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, ilçelerine samimiyetle hizmet etmek istediklerini, bunun içinde gece-gündüz demeden aralıksız çalıştıklarını söyledi. Başkan Bilal Uludağ, İlçelerinde kaliteyi artırmak için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini belirterek,”Kozan yolu üzerindeki bu alanı en iyi şekilde değerlendirerek, Sarıçam halkının faydalanabileceği bir yapıya kavuşturduk.  Büyük oranda bitirildi. Çok küçük çapta işler kaldı. Burada park, yürüyüş yolu, dinlenme ve spor alanlarımız mevcut. Ayrıca bisiklet yolu da var. Daha şimdiden ilçe halkımızın büyük ilgisini çekiyor. Katkıları nedeniyle Büyükşehir Belediyesine de teşekkür ediyorum.”dedi.

AKŞAMLARI ADETA DOLUP TAŞIYOR

Burada yapılan yerlere Sarıçamlılar özellikle yaz akşamlarında büyük ilgi gösteriyor. Aileler bu alanlara güneşin batımı ile birlikte gelerek hem dinleniyor hem de eğleniyorlar. Çocuklar parklarda oyunlarını oynarken, aileleri de yürüyüş ve sporlarını hep birlikte aletlerde,  özel olarak ışıklandırılmış bölgelerde vakitlerini sorunsuzca geçiriyorlar. Vatandaşlar, “Bize bu güzel imkânı sağlayan Belediye Başkanımız Bilal Uludağ ve ekibine teşekkür ediyoruz. Ailemizle burada çok güzel vakitler geçiriyoruz. Yapılan çalışmalardan ise çok memnunuz.”dediler.

© 2022 T.C. Sarıçam Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü