SARIÇAM BELEDİYESİ

SARIÇAM`DA YOL YAPIM HAMLESİ SÜRÜYOR

21 Aralık, 2015

6 ayrı yerde çalışmalar aralıksız devam ediyor

Sarıçam Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından sürdürülen sıcak asfalt, Kilit parke yol yapım ve kaldırım çalışmalarına hız kesmeden devam ediliyor. Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Sarıçam halkının rahatı için şu anda 6 ayrı yerde çalışmalarının devam ettiğini belirterek,  ilçedeki sorunlu olan ve hiç yapılmayan yolları bir an önce yapmak için çaba sarf ettiklerini söyledi.

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, göreve geldikleri günden itibaren yoğun bir şekilde yol yapım çalışmalarına ağırlık verdiklerini belirterek, önceliği ise hiç asfalt yapılmamış ve çok kötü durumda olan yerlere verdiklerini ifade etti. Başkan Bilal Uludağ, “Kış aylarında da dinlemeden havaların iyi olduğu günlerde yol yapım çalışmalarımıza ekiplerimiz ara vermeden devam ediyor. Bugüne kadar yaptığımız çalışmalarda birçok mahallemizdeki asfalt sorunlarını giderdik ve gidermeye de devam ediyoruz. “dedi.

İlçelerinde şu anda Mehmet Akif Ersoy, Yavuz Sultan Selim, Orhangazi, Karlık- Torunlar, Yarımca mahallelerinde asfalt, kilit parke yol ve kaldırım çalışmalarının yoğun bir şekilde sürdüğüne de dikkat çeken Bilal Uludağ, “ 6 ayrı noktada Fen işlerine bağlı yol ekiplerimiz yoğun bir tempoda çalışıyorlar. Orhangazi mahallemizde asfalt yama çalışması yapılıyor. İlçe tarihinde görülmemiş asfalt yol çalışmasını 21 aya yakın bir süreçte, çok daha fazlasıyla yaptık. Asfalt yol hamlemiz imkânlarımızın doğrultusunda devam edecek. Tek amacımız Sarıçamlılara hizmet etmek. Bunun için seçildik. İlçemizi daha modern bir hale getirmek için de gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bu çalışmalarımız sırasında altyapıya da önem veriyoruz.”diye konuştu.

© 2022 T.C. Sarıçam Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü