SARIÇAM BELEDİYESİ

TÜM HEMŞERİLERİMİN KURBAN BAYRAMINI KUTLUYORUM

22 Eylül, 2015

SARIÇAM BELEDİYE BAŞKANI BİLAL ULUDAĞ:

 “KURBAN BAYRAMINA ULAŞMANIN SEVİNCİ VE MUTLULUĞU İÇİNDEYİZ”

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Kurban Bayramı nedeniyle yayımladığı mesajda millet olma bilincinin güçlendiği, kardeşlik ve dayanışmanın zirveye çıktığı bir kurban bayramına ulaşmanın sevincini tüm Adanalılar ve Sarıçamlılarla birlikte yaşadıklarını ifade etti.

Başkan Bilal Uludağ,  yardımlaşma, dayanışma ve şefkat duygularının zirveye ulaştığı dini bayramlarımızdan biri olan mübarek Kurban Bayramı’na ulaşmanın heyecanı ve mutluluğu içinde olduğunu belirterek,  öncelikle bu önemli ve anlamlı günlerin ülkemiz,  Adana, Sarıçam, İslam âlemi ve insanlık için hayırlar getirmesini diledi.

Başkan Uludağ, mesajında şu görüşlere yer verdi:

 “Daha nice bayramlara sağlık, mutluluk ve huzur içinde ulaşmayı Yüce Allah’tan temenni ediyorum. Bayramlar; insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygı bağlarını pekiştiren, dargınlıkları unutturup barıştıran, kardeşçe kucaklaştıran, birlik ve beraberliği, bir arada yaşama arzusunu kuvvetlendiren, milli ve dini duyguların, örf ve adetlerin uygulandığı, sergilendiği, toplumda millet olma bilincinin şekillendiği ve güçlendiği müstesna günlerdir.

İnsanı insan yapan değerlerin ve erdemlerin yoğun olarak yaşandığı günler olan bayramlar, toplumsal hayatımız açısından da çok büyük bir öneme ve değere sahiptir.  Bu vesileyle tüm hemşerilerimizin ve Türk İslam âleminin bayramını en içten duygularla kutluyorum.”

© 2022 T.C. Sarıçam Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü