SARIÇAM BELEDİYESİ

BAŞKAN ULUDAĞ, "ESNAFLAR İLÇEMİZİN GÖZ BEBEĞİDİR"

07 Şubat, 2017

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ esnaf ziyareti sürüyor

Başkan Uludağ, “Esnaflar ilçemizin göz bebeğidir.”

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, ilçede bulunan esnafları ziyaretlere devam ediyor.  Başkan Uludağ, ziyaret sırasında inde onlara hayırlı işler dileğinde bulunarak sorunlarını dinleyerek, “Esnaflar ilçemizin ve bizim göz bebeğidir. Her zaman onlara destek olamaya hazırız.”dedi.

Orhangazi ve Şahintepe Mahallelerinde bulunan Adnan Kahveci Bulvarı üzerindeki esnafları gezen ve onlarla tek tek tokalaşan Bilal Uludağ,  dertlerini dinledi.  Bilal Uludağ, ” Bütün amacımız İlçe halkımızın daha rahat bir ortamda alışverişlerini yapabilmelerini sağlamaktır. Orhangazi ve Şahintepe Mahallemizde bulunan esnaflarımızı gezerek onların dertlerini ve isteklerini dinledik. Belediye olarak yapabileceklerimizi konuştuk. Bizlere sıkıntılarını dile getirdiler.  Gece- gündüz demeden Sarıçam halkımızın refahı için çalışıyoruz.”dedi.

Esnaf gezisi sırasında ilçe halkı ile de görüşen ve büyük ilgi gören Bilal Uludağ, ilçede yapılan ve yapılması planlanan konular hakkında onlara bilgi verdi. Uludağ, ” Her zaman halkımızla beraberiz. Yaz boyunca asfalt, kaldırım ve bordür yapım çalışmalarımız sürdü ve halen devam ediyor. İlçemizi güzelleştirmek, geliştirmek adına gece-gündüz demeden ekip arkadaşlarımızla çalışıyoruz. “diye konuştu.

Esnaf ziyareti sırasında Başkan Bilal Uludağ ile karşılaşan vatandaşlar ise onunla sohbet ederek, yaptığı başarılı çalışmalar nedeniyle de kutladılar. Vatandaşlar, ”Bizler sizlerden ve yaptığınız hizmetlerden memnunuz. Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyoruz. ”dediler.

Esnaf gezisi sırasında girdiği dükkânlarda bir süre oturan Başkan Bilal Uludağ, Sarıçam esnafımız ilçemizin bel kemiği ve can damarıdır. Sizlerin bizlerden istekleri önemli önceliklerimiz arasındadır. “diye konuştu.

© 2022 T.C. Sarıçam Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü