SARIÇAM BELEDİYESİ

BAŞKAN ULUDAĞ OYUNU MUHTARLIKTA KULLANDI

25 Haziran, 2018

Uludağ “ Ülkemiz için hayırlara vesile olsun.”

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ eşi Necla Uludağ ile birlikte 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel seçimleri için oyunu Çınarlı Mahalle Muhtarlığında kurulan 1053 numaralı sandıkta kullandı. Bilal Uludağ, seçimlerin ülkeye hayırlı olması temennisinde bulunurken, partisi MHP’nin de başarılı olacağına inancının tam olduğunu ifade etti.

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, oyunu kullanmak için Çınarlı Mahallesi Muhtarlığına eşi Necla Uludağ ile 13.00 sıralarında geldi. Oy kullanmaya gelen vatandaşlarla da bir süre sohbet eden Başkan Bilal Uludağ, oyunu 1053 numaralı sandıkta eşi Necla Uludağ ile birlikte kullandı.  Bilal Uludağ, bu seçimin ülkenin geleceği açısından önemine dikkat çekerek,” 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili genel seçimi öncelikle ülkemiz için hayırlara vesile olsun.  Partimizin de bu seçimlerde başarılı olacağına inancım tam. ”dedi

Başkan Bilal Uludağ, oy kullanımının ardından ise Sarıçam bölgesinde bulunan oy kullanma noktalarını da ziyaret etmeyi ihmal etmedi.

© 2022 T.C. Sarıçam Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü