SARIÇAM BELEDİYESİ

SARIÇAM BELEDİYE BAŞKANI BİLAL ULUDAĞ`DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

14 Haziran, 2024

SARIÇAM BELEDİYE BAŞKANI BİLAL ULUDAĞ`DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

“BU BAYRAM DA CAN OLALIM, CANAN OLALIM, BAYRAMLA HUZUR BULALIM”

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Uludağ mesajında şu ifadelere yer verdi:

Özünde sevgi ve saygının bulunduğu, yardımlaşma ve dayanışmanın en yüce manasını bulduğu, aziz Milletimizi manevi iklimiyle saran, ortak bir ruhla kaynaştıran, millet olma şuurumuzu canlı tutan, birlik beraberlik ve kardeşlik duygularımızı pekiştiren bir Kurban Bayramına daha kavuşmanın heyecanı ve mutluluğu içerisindeyiz.

Ümit ediyorum ki yine her bayram olduğu gibi, bu bayramda da kırgınlıkları, küskünlükleri ve dargınlıkları bir kenara bırakıp, gönül kapılarımızın ardına kadar açık tutulduğu, bizleri birbirimize bağlayan muhabbet bağlarının kurulduğu, büyüklerimizin gönüllerinin alındığı, onların yüreklerinden kopup gelen dualarına mazhar olduğumuz bir bayram olsun.

Ayrıca şunu da belirtmeliyim ki; Bayramlarda sevinmek kadar, sevindirmenin de ne kadar önemli olduğunu aklımızdan çıkarmayalım. Özellikle, sevindirmenin önem kazandığı `Kurban Bayramı`nda, yardımlaşma ve dayanışmanın da gereği olarak darda olanlarla, muhtaç, yoksul, yetim ve kimsesizleri de unutmayarak can olalım, canan olalım, bayramla huzur bulalım ve huzuru yaşatalım.

Bu duygularla, tüm hemşerilerimin mübarek Kurban Bayramını en içten dileklerimle bir kez daha kutluyor, bu güzel günlerin coşkusunu ailenizle, sevdiklerinizle birlikte en iyi ve en güzel şekilde yaşamanız temennisiyle, bayramın hemşerilerime ve tüm insanlığa hayırlı olmasını diliyorum.

 

 

 

© 2022 T.C. Sarıçam Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü