SARIÇAM BELEDİYESİ

SARIÇAM SOSYAL DESTEK VE SARIÇAM KART SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

05 Aralık, 2016

Sarıçam Sosyal Destek ve Sarıçam Kart sözleşmesi imzalandı

Uludağ:”Sarıçamlı bu kartlarla ayrıcalıklar yaşayabilecek”

Sarıçam Belediyesi ilçe halkının refahı için çalışmalarını yoğun şekilde sürdürürken, bu kez de yeni bir hizmete “Sarıçam Kart ve Sosyal Destek Kart” uygulamasına imza attı. Başkan Bilal Uludağ, “Bu bilinçle hareketle siz hemşerilerimizin bir dizi özel ayrıcalıktan faydalanması için hizmet zincirimize yeni bir hakla daha ekliyoruz.”dedi.

Başkan Bilal Uludağ, kartlarla ilgili olarak firma ile sözleşmeyi imzaladıklarını ve çok kısa sürede altyapısı tamamlanınca hayata geçirileceğini söyledi. Bilal Uludağ,”Bu kartlarla tüm hemşerilerimize ‘Sarıçamlı’ olmanın ayrıcalıklarını yaşatacağız.  İkametgâhı Sarıçam ilçesinde bulunan vatandaşlarımız,  yapılan anlaşma doğrultusunda gerekli başvuruları yaparak Sarıçam Kart ve Sosyal Destek Kart sahibi olma şansısını yakalayabilecekler.”diye konuştu.

SOSYAL DESTEK KARTI BELİRLENEN KİŞİLERE VERİLECEK

Uludağ, bu kartlara sahip olan Sarıçamlıların, firma tarafından ilçede ve Adana’da bulunan üye firmalarda yapacakları alış-verişlerinde belirlenen oranlarda indirimden faydalanabileceklerini ifade etti. Uludağ,” Alınan kartlar banka postlarında geçerli olacak. Buralarla anlaşmaları partner firma yapacak. Kartlarla belediyemiz veya kullanıcı tarafından yüklenen tutar kadar harcama yapılabilecek. Belediyemiz tarafından belirlenen yardıma muhtaç kişilere ise Sosyal Destek Kartı verilecek ve bu kart sahipleri de  belediyemiz tarafından yüklenecek miktar kadar alışveriş yapılabilecektir. Ancak bu karttan para çekilemeyecektir. Ayrıca bu kart sahiplerine daha sonra açacağımız sosyal marketten de faydalanma imkanı sunulacak.  Sarıçamlı hemşerilerimize hayırlı olsun.” şeklinde konuştu.

© 2022 T.C. Sarıçam Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü